Find or create the perfect list for any job. From a simple todo list to a complete record of your prized collection, we give you the tools you need to create the perfect list for any job. Create private lists, share lists with friends, or publish your lists and share them with the world. All in one place.

Due to browser limitations we are unable to display a print friendly version of the list.

Sign up for a free account on Listium to access our custom print function, plus a range of other features including:

  • Private and shared lists
  • Published lists
  • Mobile apps
  • Maps, images
  • Sorting, grouping and filtering
  • and much more...

Witcher 3 GOTY Görev Listesi Kontrol Listesi

Tüm görevlerin ayrıntılı bilgileriyle birlikte listesi (konumlar mevcut değil; konumlar için https://github.com/root-BB/witcher3map haritasını tavsiye ederim)

Bazı görevlerde (birkaç tanesi) önceki görevler aslında gerekli değil ama oyundan alınan zevki artırmak için önemli (konu akışı, özel konuşmalar vb.).

Özellikle "Sonunda" ifadesi yer almıyorsa "Kesme Noktası" içerinde yer alan görev(ler) mevcut görevin başarısız olmasına yada ulaşılamamasına sebep olacaktır.

Sütun sayısını kullanım şekline göre kolayca değiştiremeyecek kadar fazla tuttum, ihtiyaca göre şekillendirmenin kolay olacağını düşünüyorum (sütunlara tıkladıktan sonra "hide field" seçeneği seçilerek sütun gizlenebilir).

Listenin temel versiyonu Thomas Davis'in listesinden alınmıştır, kendisine içtenlikle teşekkür ederim, listeyi tek tek düzenlerken bu listeyi oluşturmak için ne kadar uğraşmış olabileceği aklıma geldi.

Bu listeyi tekrar oyuna başlamadan önce hazırladım, oynarken karşılaştığım hataları düzelteceğim.

This page may include affiliate links
BaHTsIzBEdEvi
12th February 2022 in video gaming